آموزش سئو کلاه سیاه:پنهان کردن محتوا (جلسه دوم)

روش و تکنیک های سئو کلاه سیاه

۱-پنهان کردن محتوا

یکی از روش های برتر لیست تکنیک های کلاه سیاه سئو، پنهان کردن محتواست.محتوای پنهان به صورت لفافه و پوشیده شده است اما اصل این است که در درون کد سایت، محتوا پر از کلمات کلیدی خواهد بود؛ این محتوا برای کاربر نهایی سایت نمایش داده نخواهد شد.

یکی از روش های انجام این مورد توسط تگ های کامنت است.

(ز تگ های کامنت در HTML برای نمایش یک مطلب به عنوان یک یادآوری، اخطار یا آگاه سازی استفاده شده و در مرورگر ها نمایش داده نمیشود. تگ کامنت یا تگ نظر)
همانند:

!– Comment Tag –
در اینجا یک مثال از استفاده ی درست از برچسب تگ،نشان داده شده است.

!– Start of the Main Content –

در اینجا یک مثال از استفاده ی نادرست از تگ نظر که برای ترویج یک صفحه ی فرضی را برای بهینه سازی موتور جست و جو مورد هدف قرار داده است را نشان خواهیم داد.

!—بهینه سازی موتور جست و جو, SEO, شرکت حرفه ای بهینه سازی مورتورهای جست و جو, موتورهای جست و جوی اسپم –-

یکی دیگر از روش های محبوب محتوای پنهان، استفاده از تگ noscript است. تگ noscript باید در اطلاع کاربری،که یک اسکریپت است استفاده شود.

ltscript type=”text/javascript”
!– document.write(“Hello World!”) //–
/scriptbr /

noscriptمرورگر شما جاوا اسکریپت را پشتیبانی نمی کند!/noscript

اینجا یک مثال از تگ noscript که به عنوان یک روش کلاه سیاه سئو است که برای ترویج یک صفحه ی فرضی در تلاش است، اما این بار هدف اصلی اجاره ی یک ماشین است.

noscript
شرکت Firm اجاره ی ماشین خیالی که بسیار مقرون به صرفه است، اگر شما می خواهید ماشینی اجاره کنید با شرکت اجاره ی ماشین ما تماس بگیرید ، زیرا ما بهترین اجاره ی دهنده ی ماشین در جهان هستیم.
/noscript

از دیگر برچسب های مشابه روش محتوای پنهان، تگ noframes است که ورودی پنهان در فرم هاست.

محتوا همچنین می تواند با استفاده از CSS نیز برای کاربر نهایی پنهان باشد،همانند مخفی کردن متن های رنگی بیش از حد کوچک،در پس زمینه های رنگی.

همه ی این تکنیک ها اگر توسط موتورهای جست و جو شناسایی شوند به این معنی خواهد بود که وب سایت شما از طرف آن ها جریمه یا تحریم خواهد شد.

به چشم ندیدن این روش ها می تواند برای تشخیص،بسیار دشوار باشد، به همین دلیل ما وب سایت رایگان MOT را برای تست در PushON پیشنهاد می کنیم.

خدمات ما:سئو در اصفهان,سئو وردپرس,سئو سایت,سئو وبلاگ,چرا به سئو نیاز داریم؟ چرا سئو؟ سئو چیست؟,آموزش سئو,خدمات سئو,سئو,سئو,سئو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 8 =