استاد شدن در سئو مخصوص مبتدی ها!

این ترحمه ازاد از سئو عالیه با آرسئو همراه باشید

سئو

تعداد زیادی از وب سایت های با کیفیت توسط موتور جست و جو ایندکس می شوند و رقابت برای رفتن به نتایج اول موتورهای جست و جو به صورت فزاینده ای افزایش یافته است.و از آنجایی که گوگل الگوریتم خود را به روز رسانی می کند ، به روز شدن با تغییرات ایجاد شده بسیار مهم است.چیزی که شما در ۲ سال پیش بودید، ممکن است همیشه موضوعیت نداشته باشد.

این می تواند یک کار سخت و فنی باشد، به همین دلیل است که برخی از شرکت ها در حیطه ی سئو حرفه ای هستند.خوشبختانه واقعا لازم نیست اگر شما یک دانش کمی از SEO، یک وب سایت با کیفیت و مطابق با دستورالعمل های گوگل داشته باشید.

در این پست،ما منابعی را برای شما معرفی می کنیم تا شما بتوانید سئو را یاد بگیرید و در سطح بالایی از سئو قرار بگیرید که شامل ابزار رایگان مفید سئو برای تثبیت هر مسئله ای خواهد بود.

برای مبتدی ها

آیا می خواهید هر روز مقداری از سئو را یاد بگیرید؟این منابع موردهای خوبی برای یادگیری هستند:
۱-گوگل چگونه می خزد -درمورد اصول پایه ای و طریقه ی خزیدن گوگل در وب، ایندکس کردن و سرویس نتایج.
۲-گوگل چگونه کار می کند-اگر می خواهید سئو را یاد بگیرید نیاز دارید تا مسائل پایه ای طریقه ی کارکرد گوگل (و دیگر موتور جست و جو ها) را درک کنید.این ویدئو یک پیش زمینه از موتورهای جست و جو را برای شما فراهم می کند.

۳-یادگیری مبانی سئو-اگر می خواهید از گوگل ترافیک گرفته و رتبه ی بالایی را بدست آورید شما نیاز دارید سایتی داشته باشید که از دید گوگل دارای کیفیت بالایی باشد.موتور جست و جو سیگنال هایی دارد که با استفاده از آن کیفیت سایت را می سنجد.این مقاله مسائل پایه ای از ویژگی های که شما احتیاج دارید را پوشش می دهد.و همچنین مقاله ی راهنمایی ایجاد محتوای با ارزش را نیز مطالعه کنید.
۴-رتبه ی صفحات – برای درک موتور جست و جوی گوگل و دلیل اینکه چرا برخی از سایت ها رتبه ی بالایی نسبت به سایت های دیگر دارند مواردی است که شما نیاز دارید تا به درک درستی از آن ها برسید.این مقاله ی ویکی پدیا پیش زمینه ی خوبی در این زمینه برای شما فراهم می کند.(این مقاله حتی از سمت کارمندان گوگل نیز توصیه شده است)

۵-راهنمایی سریع سئو – راهنمای ۹ فصله ی سئو به سبک اطلاعات گرافیکی است.یک منبع خوب برای کسانی که نمی خواهند یک کتاب را به صورت کامل مطالعه کنند ولیچیز بیشتری از یک توضیح ساده می خواهند.
۶-راهنمایی MOZ درباره ی سئو – آیا نمی خواهید سدو را به صورت اطلاعات گرافیکی و نمودار یاد بگیرید؟

این ۱۰ فصل را بررسی کنید که توسط گروه MOZ نوشته شده است.

۷-سئو راهنمای آغاز گر-نوشته شده توسط گوگل– یک سند ۳۲ صفحه ای که در مورد طریقه ی اجرای سئو توضیح می دهد.این سند در سال ۲۰۱۰ توسط گوگل نوشته شده است.

۸- ۸ گام نخست سئو برای وبلاگ نویسان – آیا شما وبلاگ نویس هستید و می خواهید ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید؟ با خواندن این مقاله می توانید شروع خوبی در کسب دانش سئو داشته باشید.

۹-نکته های سدو برای مبتدیان – آیا شما یک تازه کار در زمینه ی سئو هستید؟ اگر اینطور است، این مقاله کوتاه که ۵ موردی که شما می توانید هم اکنون آن را به درستی انجام دهید را مطالعه کنید که راه درست را به شما نشان می دهد.
جایزه! یک استراتژی سئو ایجاد کنید – از Googler Maile Ohye درمورد طریقه ی ایجاد یک استراتژی سئو با استفاده از طیف گسترده ای از ابزار.

خدمات ما:سئو در اصفهان,سئو وردپرس,سئو سایت,سئو وبلاگ,چرا به سئو نیاز داریم؟ چرا سئو؟ سئو چیست؟,آموزش سئو,خدمات سئو,سئو,سئو,سئو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =