بهترین پلاگین های وردپرس برای سئو ۵/۲۰۱۵

سئو وردپرسВебмастерам придется устанавливать HTTPS сертификаты

وردپرس بدون شک یکی از محبوب ترین پلت فرم های وبلاگ نویسی است.

این پلت فرم قابل تنظیم و انعطاف پذیر است.هر پلاگینی که یک بلاگر می تواند به آن فکر کند در این پلتفرم وجود دارد.با این حال،برگهای وردپرس در نسخه های جدید رو به بهبود هستند.

به عنوان مثال،بهینه سازی موتورهای جست و جو و و تصحیح محتواهای تکراری.با پلاگین سئوی وردپرس می توانید به صورت ماکزیمم وب سایت خود را برای موتورهای جست و جو بهینه کنید،در ادامه لیستی از بهترین پلاگین وردپرس برای سال ۲۰۱۵ را شرح خواهیم داد.

Link: http://wordpress.org/plugins/wordpress-seo/

بدون شک این پلاگین یکی از بهترین پلاگین های وردپرس در جهان است.من از آن در اینجا روی Crunchify.com استفاده کردم.از ویژگی های جذاب آن می توان به
نقشه ی XML سایت
صفحه ی اصلی/ ارسال ها/عنوان صفحه به صورت حرکت حلزونی
Breadcrumb (خرده نان)
یکپارچه سازی رسانه های اجتماعی
اصلاح فایل های Robots.txt و .htaccess
و غیره …

سازگاری با بیشتر پلاگین ها دیگر همانند Auto Meta ، و Ultimate Tag Warrior و سایر پلاگین ها

Link: http://www.prelovac.com/vladimir/wordpress-plugins/seo-friendly-images
SEO Friendly Images یک پلاگین بهینه سازی است که به صورت خودکار همه ی تصاویر با ALT و ویژگی های TITLE را به روز رسانی می کند.

اگر برای تصاویرتان ویژگی های ALT و TITLE را تنظیم نکرده اید، این پلاگین این ویژگی ها را مطابق با گزینه هایی که شما تنظیم کرده اید اضافه خواهد کرد.علاوه بر این ارسال های W3C/xHTML را معتبر می کند.ویژگی ALT یکی از مهم ترین قسمت های بهینه سازی موتورهای جست و جو است.

این ویژگی تصویر شما را برای موتورهای جست و جو و زمانی که یک کاربر یک تصویر خاص را جست و جو می کند این ویژگی عامل تعیین کننده ی کلیدی برای یافتن تصاویر مرتبط است.

ویژگی TITLE نقش کم رنگ تری دارد اما برای بازدیدکنندگان بسیار مهم است که این متن به صورت خودکار زمانی که با موس روس تصویر می روید نمایش داده می شود.

Link: http://techblissonline.com/platinum-seo-pack/
ویژگی ها:
بهینه سازی پست و عنوان صفحه برای موتورهای جست و جو
تولید همه ی تگ های متای مرتبط سئو برای موتورهای جست و جو
کمک به جلوگیری از مطالب تکراری
به شما اجازه می دهد تا هر عنوان تنظیم شده توسط توضیحات و کلمات کلیدی META را برای هر پست از هر صفحه لغو کنید
سازگار با بیشتر پلاگین ها همانند Auto Meta، Ultimate Tag Warrior و غیره…،با این حال شما ممکن است پک All in One SEO را غیر فعال کنید.
لازم نیست ترسی درباره ی تغییر پیوندهای یکتا داشته باشید.اگر از پیوند یکتای فعلی راضی نیستید می تواند آن را از مسیر Settings–Permalinks در پنل مدیریت بدون نگرانی از رتبه ی صفحه و پنالتی گوگل آن را تغییر دهید.

افزونه ی Platinum SEO از صدور تغییر مسیر ۳۰۱ به مکان جدید مراقبت خواهد کرد. این یکی از وِیژگی های اساسی است که در حال حاضر در All in one SEO نیست.
افزودن توضیحات و کلمات کلیدی برچسب متا به دسته بندی های و برچسب صفحات وردپرس
افزودن      index, noindex, follow or nofollow, noarchive, nosnippet, noodp, noydir برچسب های متا برای هر پست و صفحه.این گزینه ها در پک All in one SEO Pack در دسترس نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + هفت =