طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری در کانون وب پردازان تهران با توجه به نیاز مشتری و با سئوی مناسب ، قابلیت به روز رسانی مداوم انجام می گیرد.
وب سایت خبری و یا طراحی سایت خبرخوان یکی از انواع طراحی حرفه ای سایت می باشد که باید با توجه به جزئیات کار خبری طراحی گردد. داشتن جستجو، نمایش دسته بندی خبر ها، ثبت و مدیریت راحت خبرها ، نمایش متن ها و اطلاعات و عکس ها بطور بهینه و واضح برای مشاهده ی مخاطبین سایت خبری ، ایجاد نظرسنجی ها، نمایش اطلاعات آماری روزانه، هفتگی و ماهیانه و … از جمله امکاناتی است که یک سایت خبری کامل باید داشته باشد.

ویژگی های طراحی سایت خبری

بهینه سازی و سئو برای کلمات کلیدی در گوگل
طراحی به صورت ریسپانسیو
طراحی سایت به صورت داینامیک
مدیریت حرفه ای رسانه
مدیریت حرفه ای تبلیغات
استفاده از آراس اس خبری
ماژول آخرین اخبار و اخبار روز و اسلاید اخبار
آمار بازدیدکنندگان
خبرنامه ایمیلی
سیستم نامحدود منو و مطلب
ماژول جستجوی حرفه ای
امکان تعریف کلمات کلدی
آموزش رایگان

به هر جهت انتشار اخبار روز و خبرهای روزانه از مهمترین ویژگی یک طراحی سایت خبری می باشد. در طراحی سایت های خبری باید اخبار و اطلاعات را به صورتی در اختیار کاربران قرار دهیم که مشتاق به خواندن ادامه آن باشد؛ می توانیم با ایجاد بخشی از خلاصه خبر در قسمت پایین تیتر خبری، توضیح مختصری از آن خبر را به کاربران ارائه دهیم؛ این کار باعث جذب بیشتر مخاطب نسبت به اخبار ما خواهد شد.

همچنین باید اخبار منتشر شده ما دارای تاریخ و زمان انتشار باشد. درج این ویژگی برای اخبار می تواند زمان به روز رسانی وب سایت خبری ما را به مخاطبان نمایش دهد.

با توجه اینکه سایت های خبرگزاری، از جمله وب سایت هایی می باشند که در آنها مطالعه محتوا به صورت مستمر و طولانی می باشد، رعایت موارد سئو و نوع نگارش و رنگ بندی متن ها، باید در طراحی سایت خبری حتما رعایت شوند. رعایت این موارد از نکات مهم در وب سایت های خبری است که قصد دارند آمار بازدید زیادی را برای سایت خود بدست بیاورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =