۱۰ منبع هیجان انگیز برای یادگیری و آموزش سئو

وقتی شما به دنبال یک پاسخ می گردید،معمولن چه کاری انجام می دهید؟ شما آن را گوگل می کنید، درسته؟

 

۱۰ منبع هیجان انگیز برای یادگیری و آموزش سئو۱۰ منبع هیجان انگیز برای یادگیری و آموزش سئو

۱۰ منبع هیجان انگیز برای یادگیری و آموزش سئو

 

بیشتر ما،گوشی هوشمند یا لب تاب خود را برای جست و جو در گوگل یا موتورهای جست و جوی مشابه برای یافتن پاسخ بیرون می آرویم.از این رو کلمه ی گوگل به عنوان یک فعل به فرهنگ لغت آکسفورد اضافه شده است.

البته،به عنوان صاحب یک کسب و کار، شما می خواهید وب سایت خود را برای جست و جوی محصول یا خدمات خود توسط افراد آماده کنید.

بنابراین چگونه شما اطمینان حاصل می کنید که وب سایت شما در نتایج مربوط ظاهر خواهد شد؟

وب سایت خود را برای موتورهای جست و جو جذاب کنید.شما به عناصری برای بدست آوردن رتبه ی بالا نیاز خواهید داشت. این جای است که بهینه سازی موتورهای جست و جو (SEO)وارد می شود.

برای اطمینان از اینکه سایت شما محبوب موتورهای جست و جو شود شما نیاز دارید تا درباره ی بهینه سازی موتورهای جست و جو یادبگیرید.
برای کمک به یادگیری شما در مورد سئو، ما لیست ۱۰ منبع برتر را در اینجا معرفی می کنیم.

وبلاگ و وب سایت های سئو

۱-سرزمین موتور جست و جو

این وب سایت روی صنعت بازاریابی همانند یک دایره المعارف دیجیتالی از اطلاعات بهینه ی موتورهای جست و جو می باشد.به روز رسانی مکرر و اشتراک در خبرنامه های روز در قسمت راست سایت شما نمایش داده خواهد شد.

۲-Moz

Moz یک شرکت بازاریابی داخلی و ارائه دهنده ابزار سئو است که یک وبلاگ کامل با مقالات علی و روشنگری است.وبلاگ دائما به روز می شود و شما می توانید موضوعات خاص مورد علاقه ی خود را در آن جست و جو کنید.

۳-Wordtracker

Wordtracker سئو را ایجاد کرده بود قبل از اینکه نامی داشته باشد. Wordtracker در لندن مستقر است و این شرکت محتوای خود را به طور منظم در مورد سئو در وبلاگ خود قرار می دهد

راهنمایی ها و فیلم ها

۴-راهنمایی بهینه سازی موتور جست و جو توسط گوگل

این پی دی اف ۳۰ صفحه ای یکی از راهنمایی ها جامع و کامل برای میتدیان سئو است.این سند پر است از اطلاعات تصویری به همراه راهنمایی های عملی که شما می توانید برای بهبود رتبه ی گوگل خود از آن استفاده کنید.

۵-Creating an SEO Strategy

هنوز برای شروع مطمئن نیستید؟ گوگل به شما درباره ی تنظیم یک استراتژی سئو کمک خواهد کرد.

۶-راهنمایی پیشرفته برای سئو

این راهنمایی در ۹ فصل است که روش های پیشرفته ی فراوانی را ارائه می دهد. این سند با اطلاعات گرافیکی تنظیم شده تا درک و فهم آن برای کاربران آسان تر باشد.

۷-چگونه رفتار رقابتی سئو را بررسی کنید

HubSpot دارای یک راهنمای ۵ مرحله ای است که وب سایت شما را در صحنه ی رقابت بررسی می کند.این یک منبع عالی برای افراد با دانش پیشرفته ی سئو است.

ابزار سئو

۸-ابزار وب مستر گوگل

همانطور که شما وب سایت خود را بهبود می دهید، می خواهید موفقیت خود را نظارت کنید. ابزار وب مستر گوگل این آمار را برای شما فراهم می کند و آن را همانند یک مرکز داده برای وب سایت شما قرار می دهد.ما راهنمایی های مبتدی برای ابزار وب مستر گوگل داریم که شما کمک هایی را همانند یادگیری روش هایی در پیرامون سایت پیدا خواهید کرد.بینگ نیز دارای ابزار مشابه است.

ابزار کلمات کلیدی و تبلیغاتی گوگل

کلمات کلیدی در هر مبارزه ای از سئو نقش مهمی را ایفا می کنند.این ابزار به شما کمک می کند تا کلمات کلیدی محبوب مصرف کنندگان و جذاب برای موتورهای جست و جو را انتخاب کنید.

۱۰-جست و جوی سایت های باز

این ابزار همانند یک جست و جوگر لینک خدمت می کند.شما می توانیدببینید چه کسی به سایت شما لینک داده ،url ها خراب را شناسایی می کند و میزان رقابت سایت شما را با ابزار MOZ افزایش می دهد.که قابلیت های رایگان و محدودی دارد که می توانید آن را ارتقاء دهید.
کدام مورد برای شما مفید بود؟منبع و ابزارهای مورد علاقه ی خود را برای ما کامنت کنید.

مظالب مفید دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هشت =